MHP’li Cemal Enginyurt’tan Bülent Arınç’a Yük Cevabı

MHP’li Cemal Enginyurt’tan Bülent Arınç’a yük tepkisi geldi. MHP’nin AK Parti’nin sırtındaki yük olarak gören Arınç’a katıldığı bir programda bu düşünce soruldu. Soruya cevap veren Arınç düşüncem içimde kalsın dedi. MHP’li Enginyurt ise Arınç’a tepki göstererek, “Cumhurbaşkanı’nın sırtında bir kambur varsa, Bülent Arınç sensin. İçinde taşıdığın pis fikirleri biz biliyoruz. Ülkücü ve MHP düşmanısın.” dedi.

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bülent Arınç NTV’de katıldığı bir programda gündem yaratacak açıklamalara yer verdi. Daha önce MHP için AK Parti’nin sırtındaki yük yorumunu yapan Arınç’a bu fikri tekrar soruldu. Arınç kendisine yöneltilen, “MHP, AK Parti’nin sırtında yük demiştiniz, aynı fikirde misiniz?” sorusuna verdiği cevapta, “Cumhurbaşkanımız üzülüyor, onun için düşüncem içimde kalsın.” diyerek cevap verdi.

Cemal Enginyurt

Cemal Enginyurt

“ÜLKÜCÜ VE MHP DÜŞMANISIN”

Bu açıklamaların ardından MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt Arınç’a tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Enginyurt, “Sen yoksun yanında da başarısız mı? Sen var mıydın 24 Haziran’da? 24 Haziran’da MHP vardı. Bülent Arınç’a soruyorlar ‘MHP, AK Parti’nin sırtında yük demiştiniz, aynı fikirde misiniz?’ Diyor ki ‘Cumhurbaşkanımız üzülüyor, onun için düşüncem içimde kalsın’. Yani demek istiyor ki ‘aynı düşüncedeyim.’ Cumhurbaşkanı’nın sırtında bir kambur varsa, Bülent Arınç sensin! MHP’liler kimsenin sırtında kambur olmamıştır. Bülent efendi, içinde taşıdığın pis fikirlerini biz biliyoruz. Ülkücü ve MHP düşmanısın.” ifadelerini kullandı.

  Bahçeli'den Erken Seçim Açıklaması: Sinsi ve Sivri Bir Amaca Matuftur
Etiketler: , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.3232
8.3082
EUR
Euro
9.7160
9.6985
CHF
İsviçre Frangı
9.1105
9.0524
KWD
Kuveyt Dinarı
27.3577
27.0044

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş