Muharrem İnce CHP’den İhraç Edilecek Mi? Kılıçdaroğlu’ndan Açıklama Geldi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu, İnce’nin partiden ihraç edilip edilmeyeceği yönündeki soruyu da yanıtladı.

CHP’nin son haftalardaki gündem konusu Muharrem İnce oldu. Geçen hafta yaptığı açıklama ile hareket başlattığını resmi olarak duyuran Muharrem İnce, parti yönetimine ve Kılıçdaroğlu’na eleştirilerde bulunmuştu. Bu eleştirinin ardından CHP kanadından bir açıklama gelirken, Muharrem İnce’nin partiden ihraç edilip edilmeyeceği de merak konusu oldu.

Kemal Kılıçdaroğlu

Kemal Kılıçdaroğlu

Son olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da konuyla ilgili olarak değerlendirmelerde bulundu. Cumhuriyet’ten İpek Özbey’e konuşan Kılıçdaroğlu, bu aşamada Muharrem İnce’yi partiden ihraç etmeyi düşünmediklerini söyledi.

“ZARAR VEREN KİMSEYİ PARTİDE TUTMAK İSTEMEYİZ”

Bunun üzerine, Özbey’in ‘Hangi aşamada ihraç etmeyi düşünüyorsunuz?’ şeklindeki sorusuna cevap veren Kılıçdaroğlu, “Partiye zarar veren hiç kimseyi partide tutmak istemeyiz.” dedi.

Muharrem İnce

Muharrem İnce

“TAKDİRİ KAMUOYUNA BIRAKIYORUM?”

Daha sonra, “Muharrem İnce CHP’ye zarar veriyor mu, kime yarıyor bu kargaşa?” sorusuna da cevap veren CHP lideri, “Bunun takdirini kamuoyuna bırakıyorum.” ifadelerini kullandı.

  Kütahya'da Hamile Kadını Tekmeleyen Muhtar Polise Saldırdı
Etiketler: , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.3232
8.3082
EUR
Euro
9.7160
9.6985
CHF
İsviçre Frangı
9.1105
9.0524
KWD
Kuveyt Dinarı
27.3577
27.0044

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş