Muharrem İnce’nin İlk Gün Programı Belli Oldu

CHP yönetimi ile anlaşamayan ve ‘1000 Günde Memleket Hareketi’ni başlatan Muharrem İnce, 4 Eylül günü saat 10.00’da  Sivas Nuri Demirağ Havalimanı’ndan yola çıkacak. İnce ilk gün programını sosyal medyadan açıkladı.

Eski CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, parti yönetimiyle ters düşmesinin ardından yaptığı açıklama ile ‘1000 Günde Memleket Hareketi’ adlı bir hareket başlattı. Yaptığı açıklamada hareketi tanımlayan İnce, “Bizim başlattığımız hareket bir muhalefet hareketi değildir. Parti içi muhalefet hareketi hiç değildir. Amacımız umutsuzluğu yok etmek ve bir çıkış yolu göstermektir.” ifadelerini kullandı.

“İLK ADIMI SİVAS’TA ATACAĞIZ”

İnce sosyal medyadan yaptığı açıklama ile hareketin ilk gün programını duyurdu. ‘1000 Günde Memleket Hareketi’nin lideri İnce, ” Demokrasimizi güçlendirmek, ekonomimizi büyütmek, hepsinden de öte milletimize umut olmak için çıktığımız yolculukta Memleket Hareketi için yaptığımız hazırlıklara son sürat devam ediyoruz. İlk adımı Milli Mücadelemizin şehri Sivas’ta atacağız.” dedi.

Muharrem İnce

Muharrem İnce

İHRAÇ EDİLMESİ İÇİN DİLEKÇE VERİLDİ

Öte yandan İnce’nin CHP’den ihraç edileceği de iddialar arasında yer aldı. İnce hakkında parti yönetimine ihraç talebiyle dilekçe verildiği öne sürüldü.

  Fatih Portakal: Kişisel Verilerim Nasıl ve Kim Tarafından Sızdırılmıştır?
Etiketler: , , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.3232
8.3082
EUR
Euro
9.7160
9.6985
CHF
İsviçre Frangı
9.1105
9.0524
KWD
Kuveyt Dinarı
27.3577
27.0044

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş