Murat Övüç Özür Diledi, Yeşim Salkım Affetmedi

Yeşim Salkım’a yönelik yaptığı paylaşımda cinsiyetçi küfür kullanan Murat Övüç, daha sonra Salkım’dan özür diledi. Övüç’ün özrünü kabul etmeyen Salkım davasından geri çekilmeyeceğini aktardı.

Sosyal medya fenomeni olan Murat Övüç, geçen hafta verdiği bir konserde şarkıcı ve oyuncu Yeşim Salkım’a küfretti. Övüç’ün işleri bu olaydan dolayı etkilenirken, fenomen isim dün Yeşim Salkım’dan özür diledi.

Murat Övüç

Murat Övüç

“BU MAHKEMEYLE SONUÇLANACAK”

Övüç’ün özrünün ardından sosyal medya hesabından bir video yayınlayan Yeşim Salkım, “Ben kimsenin ekmeğiyle oynamadım, oynamam da. Ben de bazı şeylerin bedelini ağır ödedim bu arkadaşımız da (Murat Övüç) ağır ödüyor. Onun işlerinin engellenmesini de istemiyorum. Aleni şekilde herkesin ortasında bir hakarete maruz kaldım ve bu mahkemeyle sonuçlanacak. Araya girmek isteyenlerde lütfen karışmayın, bu konu sizi ilgilendirmez.” dedi.

Yeşim Salkım

Yeşim Salkım

“TÜM KADINLAR ADINA HESAP SORMAK İSTİYORUM”

Açıklamalarına devam eden Salkım, “İki çocuk annesi bana herkesin içinde bir küfür edildi ben de bunun hesabını tüm kadınlar adına sormak istiyorum. Sözümden dönmeyeceğim. Benden özür dilenmesini nedeni de işlerinin iptal olması. Çünkü gerçek ve samimi bir özür değildi. Ben 50 yaşında bir kadının kimin neyi nasıl yaptığını çok iyi biliyorum.” ifadelerini kullandı.

Yeşim Salkım’ın bu paylaşımına ünlü isimler de destek oldu. Cenk Eren, Onur Büyüktopçu, Ender Saraç ve Şenay Düdek gibi isimler Salkım’ın videosuna yorum yaparak destekte bulundu.

SOSYAL MEDYA KULLANICISI ÖZRÜ SAMİMİ BULMADI

Öte yandan sosyal medya kullanıcıları da Yeşim Salkım gibi düşündü. Kullanıcılar Murat Övüç’ün işlerinin iptal edilmesinden sonra özür dilediğini ve bu özrü samimi bulmadıklarını dile getirdi.

Etiketler: , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.0429
8.0285
EUR
Euro
9.5095
9.4924
CHF
İsviçre Frangı
8.8955
8.8388
KWD
Kuveyt Dinarı
26.4626
26.1208

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş