Murat Övüç Reklam Başına 20 Bin Lira Aldığını Açıkladı

Son günlerde adından sıkça söz ettiren sosyal medya fenomeni Murat Övüç, hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Armağan Çağlayan’ın programına konuk olan Övüç, reklam başına 20 bin lira kazandığını açıkladı. Fenomen isim 12 evi ve 4 arabası olduğunu da belirtti.

Armağan Çağlayan’ın programına katılan sosyal medya fenomeni Murat Övüç kendisiyle ilgili önemli açıklamalar yaptı. Eşcinsel olduğu için zor zamanlardan geçtiğini belirten Övüç, “Babamın yanında hep kimliğimi sakladım. Gençlik fotoğraflarım hep sakallıdır. 10 yıl önce babam vefat ettikten sonra eşimden boşandım ve evden ayrıldım. Zincirimi kırmak istedim. Zor dönemler başladı. Ailem, ablalarım, ağabeylerim bana küstü.” ifadelerini kullandı.

“HAMBURGERCİDEN KETÇAP ALIP EKMEĞE SÜRDÜM”

Eşinin yanından ayrıldıktan sonra zor zamanlardan geçtiğini açıklayan Övüç, geçinebilmek için bir kafede fal baktığını ifade etti. Yaşadığı dönemlerin çok zor olduğunu vurgulayan Övüç, “Çok zor dönemler yaşadım. Ev sahibi kapıma dayandı. Evde kuru ekmek vardı. Hamburgerciden ketçap alıp onu sürerek yedim. Ben nereden geldiğimi unutmuyorum. Bu yüzden ihtiyacı olanlara yardım ediyorum.  Sadece koronavirüs sürecinde 780 aileye yardım ettim.” dedi.

Murat Övünç

Murat Övüç

“BİR REKLAMDAN 20 BİN LİRA ALIYORUM”

Bir reklamdan 20 bin lira aldığını açıklayan sosyal medya fenomeni, “Bir reklamdan 20 bin lira alıyorum. Onun bir lirasını versen ne olur ki. Ben veriyorum. Erkek arkadaşım Amerika’da yaşıyor. Kendisi bir Ermeni. Ramazan başında para gönderdi ve koliler hazırlattırıp ihtiyaç sahiplerine dağıttırdı.” şeklinde konuştu.

  ABD'de Sokakta Yaşayan Türk Vatandaşı Ömer Kork, Türkiye'ye Dönmek İçin Yardım İstedi

“ŞİMDİ 12 EVİM, 4 ARABAM VAR”

Güzel paralar kazandığını ifade eden Övüç bu kazandığı paraları dağıttığını söyledi ve “Bu çok hoşuma gidiyor. Şimdi 12 evim, 4 arabam var. Rezidansta yaşıyorum, Göktürk’te havuzlu villam var. Artık daha ne isteyeyim. Şu anda bütün imkanlara sahibim. Rezidans istiyordum oldu, havuzlu villa istiyordum oldu. Anneme bir ev bir yazlık istiyordum ikişer tane aldım, oğlumun hem BMW’si hem Mercedes’i var. Yani ne yapayım daha.” dedi.

Etiketler: , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.1357
8.1211
EUR
Euro
9.6147
9.5974
CHF
İsviçre Frangı
8.9788
8.9216
KWD
Kuveyt Dinarı
26.7641
26.4184

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş