Obradovic Fenerbahçe’den Ayrıldı

Fenerbahçe Beko’nun başantrenörü Zeljko Obradovic takımdan ayrılacağını ve 1 yıl boyunca takım çalıştırmayacağını belirtti.

Fenerbahçe Beko’nun başarısında önemli pay sahibi olan Zeljko Onradovic geleceği ile ilgili kararı aldı. 60 yaşındaki çalıştırıcı kulübe ailesi ile görüştükten sonra karar vereceğini belirtirken, kulüpten konuyla ilgili olarak beklenen açıklama geldi. Yapılan açıklamada, “Üzülerek belirtmek isteriz ki koçumuz bugün itibarıyla yanıtını kulübümüze iletmiş ve 1 yıl boyunca takım çalıştırmama kararı almıştır.” denildi.

“BİZİ ÜZEN KARARINI SAYGIYLA KARŞILAMAK ZORUNDAYIZ”

Kararın saygıyla karşılandığı belirtilen açıklamada, “Görev yaptığı süre boyunca başta 2017 yılında kazanılan THY Avrupa Ligi şampiyonluğu olmak üzere sayısız birçok başarının mimarı olarak kulübümüzün tarihine adını altın harflerle yazdıran değerli koçumuz Zeljko Obradovic’in bizi üzen bu kararını saygıyla karşılamak durumundayız. Kazandığı başarılar ve bizlere yaşattığı tarifsiz mutluluklarla Fenerbahçemizin bir efsanesi olan Zeljko Obradovic, her daim ailemizin bir parçası olmaya devam edecektir.” ifadelerine yer verildi.

Obradovic

Obradovic

OBRADOVİC’E TEKLİF YOK

Öte yandan aldığımız duyumlara göre şu an için herhangi bir takımdan Sırp çalıştırıcıya bir teklif yapılmadı.

  Fenerbahçe Mame Thiam Transferini Resmen Açıkladı
Etiketler: , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.3232
8.3082
EUR
Euro
9.7160
9.6985
CHF
İsviçre Frangı
9.1105
9.0524
KWD
Kuveyt Dinarı
27.3577
27.0044

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş