Okan Koçuk Elinden Geleni Yapıyor!

Galatasaray’da Fernando Muslera’nın sakatlığından sonra kaleyi devralan Okan Koçuk kalitesini kurtarışlarına yansıttı. Galatasaray’ın genel formsuzluğu ve sakatlıklar Okan Koçuk’un istatistiklerinde belirleyici oldu.

Galatasaray’ın deplasmanda oynadığı Çaykur Rizespor maçında sakatlanan Fernando Muslera’nın yokluğunda birinci kaleci konuma gelen Okan Koçuk yaptığı kurtarışlar ile maçlarda belirleyici rol oynuyor. Takımda art arda gelen sakatlıklar Galatasaray’ın genel performansında etkili olduğu gibi, Okan’ın performansına da doğrudan etki etti.

YEDİĞİ 9 GOLÜN 3’Ü PENALTIDAN

Muslera’nın arkasında olmak Okan’ın üzerinde büyük bir baskı kursa da maçın skoruna göre adı manşetlere gelebilirdi. Takımdaki düşüş Okan’ın kaledeki oyununa yansırken oynadığı 4 maçta 9 gol yiyen Okan, bu gollerin bir çoğunu önündeki oyuncuların hatasından dolayı yedi. Öte yandan 2 penaltı gölü yiyen genç kaleci 1 de kurtardığı penaltının devamında kalesinde gol gördü.

Okan Koçuk

Okan Koçuk

Özellikle Gaziantep FK maçında yaptığı hatayı telafi etmesi ve sonunda doğan pozisyonu çıkarması Muslera’yı anımsatırken, yine takımdaki düşüş ve bariz hakem hataları o maçtaki performansının önüne geçti.

Hala eğitime açık olan genç kaleci doğru yönlendirilmesi ve kendisini geliştirmesiyle birlikte uzun yıllar adından söz ettirebilir.

  Aşk-ı Memnu'da Behlül Rolü İlk Olarak Ozan Güven'e Önerildi
Etiketler: , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.3232
8.3082
EUR
Euro
9.7160
9.6985
CHF
İsviçre Frangı
9.1105
9.0524
KWD
Kuveyt Dinarı
27.3577
27.0044

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş