River Plate’ten Falcao Açıklaması: Transfer Zor Ancak Oyuncuya Bağlı

Galatasaray’ın Kolombiyalı yıldızı Radamel Falcao için transfer dedikodular gündeme gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Falcao’nun menajeri, yıldız oyuncunun takımda kalacağını belirtse de iddialar gündemdeki yerini koruyor. Son olarak Falcao’nun eski takımı River Plate yöneticilerinden Enzo Francescoli, Kolombiyalı yıldız  için açıklamada bulundu.

Falcao’nun transferiyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Francescoli, “Herkes hayal kurmakta serbest ancak Falcao, Higuain ya da şu anda Avrupa’da olan herhangi bir oyuncunun geri dönme ihtimali, bizim futbolumuzla onların içinde bulunduğu durum arasındaki inanılmaz korkunç fark nedeniyle çok düşük. Ben her zaman geri dönebilecek oyuncuları söyledim ancak bir oyuncunun buraya geri dönmesi için çok zorlu bir yol var. Birçok şeyi arkalarında bırakmaları gerekiyor. Kulüp olabilecek her şeyi yapar ancak bizim elimizde olmayanlar da var. Kısacası, bu durumlar daha çok oyuncuya bağlı.” ifadelerini kullandı.

River Plate'ten Falcao Açıklaması: Transfer Zor Ancak Oyuncuya Bağlı

Radamel Falcao – River Plate

“BİZE GELMEK İSTİYORSA, KAPILARIMIZ SONUNA KADAR AÇIK”

River Plate Başkanı Rodolfo D’Onofrio da konuyla ilgili olarak bir radyo programında açıklamalarda bulundu. D’Onofrio yaptığı açıklamada, “Onunla konuşmadık ancak bize gelmek istiyorsa, kapılarımız sonuna kadar açık.” dedi.

  Futbolda Gündem Rıdvan Dilmen! Beklenen Açıklamayı Yaptı
Etiketler: , , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.3232
8.3082
EUR
Euro
9.7160
9.6985
CHF
İsviçre Frangı
9.1105
9.0524
KWD
Kuveyt Dinarı
27.3577
27.0044

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş