Rüzgar Mağden’den Ayrılan Gönül Yazar: Beni Allah Korudu

Kendisinden 32 yaş küçük sevgilisi Rüzgar Mağden’den ayrılan 83 yaşındaki Gönül Yazar ayrılık haberlerini doğruladı. Yazar, “Beni Allah korudu.” ifadesini kullandı.

83 yaşındaki şarkıcı Gönül Yazar, yaklaşık olarak 6 aydır birlikte olduğu yönetmen Rüzgar Mağden’den kesin olarak ayrıldığını belirtti. Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa adlı programa mesaj gönderen Yazar, “Beni Allah korudu.” dedi ve önemli açıklamalarda bulundu.

“ONUNLA RUHSAL AŞK YAŞADIM”

Rüzgar Mağden’in kendisiyle birlikte olmasından sonra tanındığını söyleyen Gönül Yazar, “Evi çok uzakta, bu tarafa gelmek istiyordu… Para? En pahalı hastaneyi istiyordu, iyi davransa yaptıracaktım. İsmi Ufuk onu da mahkeme kararıyla istediği isme çevirecektim 2 şahitle. ‘Küba’ya gidip yerleşelim’ dedi. Yabancı dil yok… Arabası yok, benimkini kullanamıyor. Direksiyon dersi almak istedi. Para lazım. Kim ödeyecek bunları? Ben! Eğer iyi davransa halledecektim. 2 ay anlamadım birbirimizi çok sevdiğimize inandım. İnternet bağımlısı. İki günde bir resim koyuyordu, neden? Sinan Çetin’e sordum asistan katiyen değilmiş . Onunla ruhsal aşk yaşadım.” dedi.

Gönül Yazar Rüzgar Mağden

Gönül Yazar / Rüzgar Mağden

“YAZSA YAZSA GÖNÜL YAZAR”

Geçtiğimiz aylarda Mağden’den psikolojik şiddet gördüğünü belirten Yazar, “Son bir buçuk aydır yüksek sesle konuşmaya, bağırmaya, beni azarlamaya başladı. Ben teknoloji özürlüyüm, telefonu iyi kullanamıyorum. Aramalarımı yapıyorum. Whatsapp’a da giriyorum ama çok hakim değilim. Bir şey gösteriyor, yapamazsam sinirlenip bağırıyor. Benim kafam nelere basıyor, şu telefona da basmayıversin ya! Her şeyi bilen kadın telefonu bilmese ne yazar, yazsa yazsa Gönül Yazar!” ifadelerini kullanmıştı.

Etiketler: , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
7.8903
7.8761
EUR
Euro
9.3041
9.2874
CHF
İsviçre Frangı
8.7024
8.6469
KWD
Kuveyt Dinarı
25.9386
25.6036

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş