Samet Güzel’den Ronaldo İtirafı: Aziz Yıldırım Anlaştı Ama Zico Kabul Etmedi

Fenerbahçe’nin eski tercümanı Samet Güzel, Aziz Yıldırım’ın Brezilyalı Ronaldo ile anlaştığını fakat transferin Zico tarafından istenmediğini söyledi.

Fenerbahçe’de uzun yıllar tercümanlık görevi yapan Samet Güzel, önemli açıklamalarda bulundu. Güzel, dönemin başkanı Aziz Yıldırım’ın Roberto Carlos ile birlikte fenomen olan Ronaldo’yu Fenerbahçe’ye getireceğini fakat transferin Zico tarafından istenmediğini belirtti.

Ronaldo Roberto Carlos

Ronaldo / Roberto Carlos

ZİCO: ONLARIN İKİSİ BİZE BİR ARADA İYİ GELMEYEBİLİR

YouTube üzerinde yayınlanan ‘Çubuklu Analiz’ adlı programa katılan Samet Güzel, “Aziz Yıldırım, Zico’yu yanına çağırıp iki oyuncuyla anlaştığını söyledi. Zico, ‘Kiminle anlaştın?’ diye sordu. ‘İki tane Brezilyalı. Getiriyorum onları’ diye cevap verdi. Zico da ‘Kimleri getiriyorsun?’ diye sordu. Ronaldo ve Roberto Carlos’u ikisini birlikte getiriyorum’ diye yanıtladı. Bu arada bildiğimiz fenomen Ronaldo’dan bahsediyorum. Zico da bakarak, “İkisi de inanılmaz topçular başkan ama ikisini birlikte getirmeseniz daha iyi olabilir. Aziz Yıldırım, ‘Neden yani, biri Carlos, biri Ronaldo’ diye yanıtladı. Zico, ‘Onların ikisi bize bir arada iyi gelmeyebilir’ dedi.” ifadelerini kullandı.

Samet Güzel

Samet Güzel

Güzel daha sonra, “Zico aslında bunu söyleyerek kariyerlerinin artık sonuna geldiler ve partilemeye gelmesinlere getirdi konuyu.” dedi.

  Hasan Şaş Galatasaray'dan Ayrıldı
Etiketler: , , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
7.8166
7.8025
EUR
Euro
9.2554
9.2387
CHF
İsviçre Frangı
8.6396
8.5845
KWD
Kuveyt Dinarı
25.7200
25.3878

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş