Selin Ciğerci: Doğru Ama Beni Böyle Şeylerle Vuramazsınız

Sosyal medya fenomeni olan Selin Ciğerci, Instagram hesabından yıllar önce çekilmiş olan bir fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafında bir de açıklama yapan Ciğerci, “Doğru ama beni böyle şeylerle vuramazsınız. Ben her halimle gurur duyuyorum.” ifadelerini kullandı.

Sosyal medya fenomeni olan ve Instagram’da 2.5 milyon takipçisi bulanan Selin Ciğerci, yıllar önce çekilmiş bir fotoğrafının sürekli paylaşılmasının ardından, fotoğrafı kendi hesabından paylaştı ve bir açıklama yaptı.

  Hazal Kaya'dan Anneler Günü Paylaşımı! Fikret Ali'nin İlk Defa Yüzü Görüldü

Futbolcu Gökhan Çıra ile evlenen Ciğerci, yıllar önce Taksim’de çekilmiş fotoğrafını paylaşarak, “Herkes birbirine atmasına, bana atmanıza gerek yok. ‘Gördün mü?’ diye. Ailemden uzak olduğum, Taksim’de yaşadığım günler. En büyük sınavım olan yıllar. Doğru ama beni böyle şeylerle vuramazsınız. Ben her halimle gurur duyuyorum. Bakın kendim de paylaştım.” ifadelerine yer verdi. Ciğerci’nin bu paylaşımının ardından birçok takipçisi kendisine destek verdi.

Selin Ciğerci

Selin Ciğerci

  Ayşe Arman, Anneler Gününde Ebru Şallı İle Konuştu

“AYNADA KENDİ GÖRÜNTÜMLE KAVGA EDİYORDUM”

Geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan’ın Youtube kanalındaki programına konuk olan fenomen isim kendisiyle ilgili olarak önemli açıklamalarda bulunmuştu. Babasının kendisini evden kovduğunu belirten Ciğerci, “O dönem aynada kendi görüntümle kavga ediyordum, zor şeyler yaşıyordum. Sonrasında babam beni ‘evin bereketini kaçırıyorsun’ deyip evden kovdu. Bende Taksim Harbiye’de yine cinsiyet değiştirmiş olan bir arkadaşımın yanına gittim bir süre orada kaldım ve onlar ne iş yapıyorsa ben de yaptım. Tam 5 yıl ailemi görmedim. Tabi psikolojim falan kalmadı o arada. Sonra kardeşim beni gelip aldı, bana ev tuttu.” dedi.

Selin Ciğerci

Selin Ciğerci

  Murat Övüç Reklam Başına 20 Bin Lira Aldığını Açıkladı
Etiketler: , , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
7.8166
7.8025
EUR
Euro
9.2554
9.2387
CHF
İsviçre Frangı
8.6396
8.5845
KWD
Kuveyt Dinarı
25.7200
25.3878

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş