Sergen Yalçın’dan Hülya Avşar’a Esprili Yanıt: Sonum Yaklaşıyor

Beşiktaş kulübü dün gece ‘Ödül Senin’ gecesi ile başlattıkları ‘Bırakmam Seni’ kampanyasına bağış topladı. Gece öncesi Beşiktaş teknik direktörü ile Hülya Avşar arasında esprili bir diyalog geçti. Hülya Avşar’ın, “Takım kuramazsak Sergen’in sonu ne olur bilmiyorum.”  ifadesinden sonra araya giren Sergen Yalçın, “Sonum yaklaşıyor.” diyerek esprili bir cevap verdi.

Beşiktaş yönetimi geçen haftalarda başlattığı ‘Bırakmam Seni’ kampanyasına destek amaçlı olarak ‘Ödül Senin’ gecesini düzenledi ve camianın önde gelen isimlerinden bağış topladı. Program öncesi sunucu Damla Uğurtürk, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın ile bir araya geldi.

“ÇOK PARAYA İHTİYACIMIZ VAR”

Uğurtürk, sosyal medya hesabından paylaştığı görüntülerde Hülya Avşar’a görüşlerini sordu. Avşar, “İnşallah Beşiktaş’ımız, her zamanki gibi güçlü bir şekilde çıkacak bu akşamdan.” ifadelerini kullanırken, takımın teknik direktörü Sergen Yalçın, “Çok para toplayacağız bu akşam. Çok paraya ihtiyacımız var. Takım kuramıyoruz şu anda. Full destek.” dedi.

Zafer Algöz - Sergen Yalçın - Hülya Avşar

Zafer Algöz – Sergen Yalçın – Hülya Avşar

“BENİM SONUM YAKLAŞIYOR”

Bu açıklamanın ardından konuşan Hülya Avşar, “Takım kuramazsak Sergen’in sonu ne olur bilmiyorum.” dedi. Bunun üzerine Sergen Yalçın da “Benim sonum yaklaşıyor.” diyerek esprili bir cevap verdi.

80 milyon liranın toplandığı gecede 156 bin SMS bağışı alındı.

  Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi: Bu Ortamda Futbol Oynanamaz
Etiketler: , , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
7.8903
7.8761
EUR
Euro
9.3041
9.2874
CHF
İsviçre Frangı
8.7024
8.6469
KWD
Kuveyt Dinarı
25.9386
25.6036

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş