Simpsonlar ABD’deki Arıları Önceden Bildi Mi?

Geleceği 27 kez bildiği öne sürülen çizgi film Simpsonlar için yeni bir iddia gündeme geldi. Simpsonlar’ın şimdi de ABD’de görülen katil arıları bildiği öne sürüldü. Konuyla ilgili paylaşımda bulunan bir Twitter kullanıcısı, “Simpsons 2020’yi gerçekten öngördü.” ifadelerini kullandı.

Simpsonlar adlı animasyon dizisi geleceği önceden tahmin ediyor iddiaları ile yeniden gündeme geldi. Daha önce geleceği 27 kez bildiği öne sürülen Simpsonlar’ın, bu kez de Amarika’da görülen ‘Vespa Mandrainia’ adlı Asya kökenli dev eşek arılarını gösteren bir bölümünün olduğu belirtildi.

“EVET, SANIRIM GELECEĞİ ÖNGÖRDÜK”

‘@didgeridougrou’ adlı Twitter kullanıcısı yaptığı paylaşımda “Simpsons 2020’yi gerçekten öngördü.” ifadelerini kullandı. Paylaşımda yer verilen videoda,  bal arılarının 3 katı büyüklüğündeki 5 santimetre boyutundaki arılar ABD’ye geldikten sonra paniğe yol açıyor. Dizinin bir bölümünde kasaba halkının bir araya toplanarak dizi karakteri Dr. Hibbert’dan ‘bir hastalığa çare bulmasını’ istediği görülüyor ve doktor tek çarenin yatak istirahatı olduğunu söylüyor. Bunun üzerine halk panikle bir kamyonun içindeki kasada bulunan tehlikeli katil arıları yanlışlıkla serbest bırakıyor.

Simpsonlar

Simpsonlar

Videonun dünya genelinde viral olmasından sonra animasyon dizisinin yazarlarından olan Bill Oakley de olay dahil oldu. Oakley videodan sonra yaptığı paylaşımda, “Evet tamam, sanırım geleceği öngördük.” ifadelerini kullanarak esprili bir cevap verdi.

  Yazar Sevda Noyan'dan, Komşularına Ölüm Tehdidi

İNSANLARI ÖLDÜREBİLİYOR

Öte yandan geçtiğimiz günlerde ABD’de görülen ve boyutları 5 santimetreye ulaşan arıların, bir insanı birkaç kez sokması halinde öldürebildiği belirtildi. Katil arı olarak adlandırılan arıların, yılda yaklaşık olarak 50 kişiyi öldürebildiği aktarıldı.

  ABD Başkanı Donald Trump'ın Yaveri Koronavirüse Yakalandı
Etiketler: , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.3232
8.3082
EUR
Euro
9.7160
9.6985
CHF
İsviçre Frangı
9.1105
9.0524
KWD
Kuveyt Dinarı
27.3577
27.0044

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş