Koronavirüs Hastasına Müdahale Edilirken Sokağa Çıkma Yasağını Deldiler

İstanbul Avcılar bölgesinde akşamüzeri  muhtemel bir koronavirüs hastası için gelen sağlık ekiplerinin müdahalesi sırasında sokağı çıkma yasağını delen vatandaşlar objektiflere yansıdı.

KORONAVİRÜS MÜDAHALE ARACINI GÖRMEZDEN GELDİLER

İstanbul’un Avcılar bölgesinde hafta sonu devam eden sokağa çıkma yasağında vatandaşların yasağı defalarca deldiği ve 10 metre yanlarında duran, muhtemel koronavirüs hastası için gelen sağlık ekiplerini görmezden gelip sokakta dikkatsizce sosyalleşmeye devam ettikleri görüldü. Yasak esnasında polis ekipleri tarafından belli aralıklarla yapılan devriyeleri atlatan vatandaşlar, siren sesi duyduklarında evlerine girerek polisin olası cezalarından kurtulmaya çalıştı. Toplum olarak mücadele edilen bu dönemde bazı dikkatsiz vatandaşların sosyal mesafe kuralına uymadıkları, maske kullanmadıkları ve sokağa çıkma yasağını umursamadıkları bir vatandaşın kamerasına yansıdı.

sokağa çıkma yasağı

Sokağa çıkma yasağını arabalarını yıkayarak ve komşularıyla sokakta sosyalleşerek değerlendiren vatandaşlar hakkında herhangi bir işlem yapılmadığı biliniyor.

 

  Meral Akşener'den Erdoğan'a Çağrı: Memleket Masasında Toplanmamız Lazım
Etiketler: , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.0429
8.0285
EUR
Euro
9.5095
9.4924
CHF
İsviçre Frangı
8.8955
8.8388
KWD
Kuveyt Dinarı
26.4626
26.1208

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş