Sümeyra Tilki Rezilliği Anlattı: İlçenin Erkekleri Bana Mesaj Atıyor

Antalya’nın Elmalı ilçesi belediye başkanı ile yasak aşk yaşadığı iddia edilen Sümeyra Tilki, eşinin kendisine komplo kurduğunu aktardı. Tilki ayrıca ilçenin erkeklerinin kendisine, “Başkana var da bize yok mu?” şeklinde mesajlar attığını aktardı.

Geçtiğimiz günlerde Antalya Elmalı’nın İYİ Partili Belediye Başkanı Halil Öztürk’ün, makam şoförü Ahmet Tilki’nin eşi ile yasak aşk yaşadığı iddia edildi. Söz konusu iddia gündemde geniş yer bulurken, Öztürk’ün ikilinin nikahını da kıydığı ortaya çıkmıştı.

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Sümeyra Tilki yaşadıklarını Hürriyet’ten Salim Uzun’a aktardı. 10 yıl önce eşinden boşanarak anne ve babasının yanına döndüğünü aktaran Tilki, “1 çocuğum var. Sırf babasız büyümesin diye yeniden evlenmek istedim. Ahmet’le tanıştım. Biraz acele bir kararla 2019’da evlendik. Halil Başkanı da sadece nikâhta gördüm. İnanın makam odasının nerede olduğunu bile bilmiyorum. Evliliğimin ilk aylarından itibaren psikolojik ve fiziksel şiddet görmeye başladım. 7 ay önce boşanma kararı aldım. Ahmet beni eve kilitlemeye başladı. Mayıs başında cep telefonuma da el koydu. Kendisinden korktuğum için avukatımla konuştum. Hatta, ‘Eşime şiddet uygulamayacağım’ diye elinden imzalı yazı aldık.” dedi.

“O SOKAKTAN GEÇTİM, ÇÜNKÜ YAŞADIĞIM EVE ÇOK YAKIN”

Eşinin paranoyak hale geldiğini savunan Tilki, “Alkol alıp, ‘Sen benimle nasıl evlendin’ diyordu. Sürekli kapıyı kilitleyip bilgisayarcılarla görüşüyordu, ses kayıtları dinliyordu. Telefonuma takip programları yüklemeye çalıştığını, adıma gizlice hat çıkardığını fark ettim. WhatsApp yazışmalarının da dijital ortamda yaratıldığını düşünüyorum. Kamera görüntülerini izledim. Evet o sokaktan geçtim. Çünkü o sokak Ahmet’le yaşadığım evime, marketime çok yakın. Hatta görüntülerde telefonla konuştuğum kişi de eşim Ahmet.” dedi.

“ADIMI DEĞİŞTİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM”

Bu olaydan sonra hemcinslerinin bile soru sormadan kendisini linç ettiğini aktaran Tilki, “Ben her şeyden önce bir anneyim. Özel fotoğraflarım her yerde yayınlandı. İlçenin erkekleri ‘Başkana var da bize yok mu’ diye mesaj atıyor. Bu nasıl bir rezillik! İnanın adımı değiştirmeyi düşünüyorum. Er geç yargı en doğru kararı verecek.” ifadelerini kullandı.

Etiketler: , , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
7.8166
7.8025
EUR
Euro
9.2554
9.2387
CHF
İsviçre Frangı
8.6396
8.5845
KWD
Kuveyt Dinarı
25.7200
25.3878

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş