Sunucu Buket Aydın Kanal D’den İstifa Etti

Adı sürekli olarak sosyal medya tartışmalarıyla gündeme gelen, Kanal D Ana Haber Bülteni sunucusu Buket Aydın, istifa ettiğini kamuoyuna duyurdu. 

Sosyal medya tartışmaları ile sürekli olarak gündeme gelen Buket Aydın, Kanal D’den istifa ettiğini açıkladı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, 16 yıldan beri haber verebilmek adına özveriyle çalıştığını vurgulayan Aydın, “Bu uğurda yeri geldi kendimi, yeri geldi ailemi ikinci plana koymaktan çekinmedim çünkü; sizlere haber vermek benim için nefes almak kadar kıymetli.” ifadelerini kullandı. 

“PANDEMİ, KENDİMİ DİNLEME VE HAYATIMI GÖZDEN GEÇİRME ŞANSI VERDİ”

Son yıllarda yaşadığı yorgunluğun, kendisini ve ailesini yıprattığını dile getiren başarılı sunucu, “Hepimizin bildiği gibi yaşadığımız pandemi süreci içerdiği tüm zorluklara rağmen, bana kendimi dinleme ve hayatımı gözden geçirme şansı verdi. Evet, hayat çok kısa ve önceliklerimiz bizim kaderimiz.” dedi.

“İSTİFA EDEREK AYRILIYORUM”

Görevinden istifa ederek ayrıldığını da açıklamasına ekleyen Aydın, “Durup, dinlenip, yeni bir yola yenilenmiş enerjimle çıkabilmek adına üstlenmiş olduğum görevlerimden istifa ederek ayrılıyorum. Nelson Mandela der ki, ‘Büyük bir tepeyi aştığında insanın bulacağı şey, daha aşılacak çok tepelerin olduğudur’ Aşılacak tepelerin, gidilecek yolların heyecanıyla, Demirören Medya Grubu’nun en büyük ve en değerli halkası olan siz izleyicilerimle yeni sezonda sürpriz bir projede buluşuncaya dek sevgiyle ve sağlıkla kalınız.” ifadelerine yer verdi.

  Çinli Doktordan Koronavirüs İtirafı: Vuhan'daki Yetkililer Sağlıklı Bilgi Vermedi
Etiketler: , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.3232
8.3082
EUR
Euro
9.7160
9.6985
CHF
İsviçre Frangı
9.1105
9.0524
KWD
Kuveyt Dinarı
27.3577
27.0044

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş