Survivor’da Ses Kayıtları Yayınlandı! “Nisa Haklıymış”

Survivor’da Sercan Yıldırım ile Nisa arasında yaşananlar merak konusu olurken, son olarak ses kayıtları gündeme gelmişti. Dün yayınlanan bölümde ses kayıtlarının bir kısmı ortaya çıktı ve Sercan daha sonra Nisa’dan özür diledi.

Survivor’da son haftaların en çok merak edilen konusu Sercan Yıldırım ile Nisa arasında yaşananlar oldu. Kazandığı bir dokunulmazlık oyunu sonrasında Nisa’nın adını söyleyen Sercan, Nisa’yı elenme adayı yaptı. Sercan’ın kararıyla ilgili açıklama yapan Nisa ise “İntikam için söyledi.” dedi. Bunun üzerine söz alan Sercan Yıldırım yaptığı açıklamaların ardından adaya döndü ve “Ben de çantamdaki notları çıkartırım.” dedi.

Survivor

Survivor

Yaşanan gelişmelerin ardından ikili arasındaki durum tekrar gündeme gelirken Sercan konseyde yeni bir açıklama yaptı ve yaşananların tek taraflı olmadığını söyledi. Nisa’nın kendisine attığı doğum günü notlarını açıklayan Sercan durumu başka bir boyuta taşıdı.

Nisa

Nisa

Acun Ilıcalı ise geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ses kayıtlarının olduğunu söyledi. Dün yayınlanan bölüm merakla beklenirken ses kayıtları ortaya çıktı ve sosyal medya kullanıcısı “Nisa haklıymış.” dedi. Nisa ile Sercan arasında iletişimi kuran Gizem’in Nisa ile olan konuşmasından ses kayıtları yayınlandı. Nisa Sercan ile birlikte olmak istemediğini, erkek arkadaşı olduğunu ve onunla evlenmek istediğini söyledi.

Nisa

Nisa

SERCAN NİSA’DAN ÖZÜR DİLEDİ

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Sercan Yıldırım ise “Konuyu kapatalı çok olmuştu ancak geçen konseydeki Nisa’nın ‘intikam’ sözüyle yeniden alevlendi. Ben yanlış anladım herhalde bu intikam olayını. Nisa bana doğum günümde çok tatlı bir not yollamıştı. ‘İyi ki doğdun’ yazmıştı. Bu çok güzel ve doğal bir şeydi. Ben de Nisa’ya cevap yazmıştım. Bu olayın kendi açımdan ve Nisa açısında kapatıldığını düşünüyorum. Saçma bir şekilde alevlenmişti konu. Kimse zarar görsün istemem. Yanlışım ve kusurum olduysa Nisa’dan özür dilerim.” ifadelerini kullandı.

Sercan Yıldırım

Sercan Yıldırım

“İLETİŞİM KOPUKLUĞU OLDU”

İkili arasındaki durumu değerlendiren Acun Ilıcalı da konuyla ilgili olarak açıklamada bulundu. Ilıcalı, “Benim gözlemim, Gizem o kadar motive ki, haber alışverişinde çok ciddi problemler yaşanmış olabilir. Yarışmacılara bu ses kaydını dinletmeyeceğiz. Ancak Sercan’a Nisa’dan bir çok haber Gizem kanalıyla geldiyse çok ciddi problemler yaşanmış ve bunlar yanlış gelmiş olabilir. Nisa’nın verdiği net cevaplar ise Sercan’ın tahmin ettiği bakış açısında değil. O dönemde iki takım ayrı kampalarda ve Sercan ile Nisa arasında iletişim kurabilecekleri tek yer, oyunlarda denk geldikleri kısa anlar olabilir. Burada ben kötü niyet görmüyorum. Yanlış anlaşılma olabilir. Ancak bu net olarak iletişim kopukluğundan kaynaklandı.” dedi.

Etiketler: , , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.1357
8.1211
EUR
Euro
9.6147
9.5974
CHF
İsviçre Frangı
8.9788
8.9216
KWD
Kuveyt Dinarı
26.7641
26.4184

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş