THY Sağlık Çalışanları İçin İndirim Kampanyası Başlattı.

THY, sağlık çalışanları için indirim kampanyası başlattı. Başvuru şartları nelerdir? Ne kadar indirim yapılacak? Kampanya ile ilgili soruların tüm detayları haberimizde…

sağlık çalışanlarına kampanya

THY sağlık çalışanlarına indirim kampanyası ile %40 oranında indirim imkanı sunuyor. Economy ve Business Class uçuşlarında geçerli olacak olan sağlık çalışanlarına %40 indirim promosyon kodu, kampanya kaydı ile gerçekleşebiliyor. İşte, kampanya şartları;

Miles&Smiles üyesi olun. Miles&Smiles üyeliğiniz varsa doğrudan ikinci adıma geçin.

Kampanyaya Kayıt ol butonu üzerinden ulaşacağınız sayfanın altında “Yeni geri bildirim” kutucuğunu işaretleyin.

Açılacak alanın en altında bulunan “Sağlık Çalışanlarına Özel” kısmından Kayıt formuna ulaşabilirsiniz.

Kayıt formunda bilgilerinizi girin ve sağlık çalışanı kimlik kartınızı sisteme yükleyin.

Promosyon kodunuz, bilgileriniz onaylandıktan sonraki 3 gün içerisinde Miles&Smiles üyelik hesabınıza kayıtlı e-posta adresinize iletilecektir.

Biletinizi online kanallarımızdan alırken, promosyon kodunuzu ödeme adımında karşınıza çıkacak olan alana girdiğinizde indirimi görebilirsiniz.

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA %40 İNDİRİM EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

Kampanyadan faydalanabilmek için Miles&Smiles üyesi olmak ve kampanya sayfası üzerinden erişilebilen Sağlık Çalışanı Kayıt Formu’nu 08/06/2020 – 18/07/2020 tarihleri arasında eksiksiz doldurmak gerekmektedir.

Kampanyadan sadece Miles&Smiles üyeleri yararlanabilir. Üye olmayan kişilerin kampanyadan faydalanabilmek için öncelikle Miles&Smiles üyesi olmaları gerekmektedir. Miles&Smiles üyelik numarası Sağlık Çalışanı Kayıt Formu doldurulurken girilecektir.

Kampanya yalnızca Türk Hava Yolları web sitesi ve mobil uygulamasından Miles&Smiles üyelik girişi yapılarak alınan biletlerde geçerlidir.

Promosyon kodu ile Sağlık Çalışanı Kayıt Formu’nda kullanılan Miles&Smiles üyelik numarası eşleştirilmiştir. Promosyon kodu başka bir üyelik ile kullanılamaz. İndirim alabilmek için bilet alımı sırasında, kampanyaya kayıt olurken kullanılan Miles&Smiles üyelik numarası ile giriş yapılmalıdır.

Kampanya 08/06/2020 – 01/08/2020 tarihleri arasında Türk Hava Yolları web sitesinden ve mobil uygulamasından düzenlenen ve seyahat tarihi 08/06/2020 – 31/05/2021 arasında olan biletler için geçerlidir.

  Koronavirüs Hastasına Müdahale Edilirken Sokağa Çıkma Yasağını Deldiler

Kampanya tüm uçuş ağımız çıkışlı/varışlı, tek yön ve gidiş-dönüş, Business Class ve Economy Class uçuşlarda geçerlidir.Kampanyaya ait promosyon kodu; kayıt formu işleme alındıktan sonra 3 gün içinde, uygun bulunması halinde, sağlık çalışanının formda belirttiği e-posta adresine gönderilecektir.

Kampanyaya ait biri yurt içi diğeri yurt dışı uçuşlarda geçerli olmak üzere 2 adet promosyon kodu gönderilecektir. Kodların doğru çalışması için parkura uygun şekilde kullanılması gerekmektedir. Yolcumuz promosyon kodlarının her ikisini de kullanma hakkına sahiptir.

İndirim kodları tek kullanımlıktır ve yolcumuz kampanya kapsamında bir kereye mahsus olarak kendisine iletilen yurt içi ve yurt dışı promosyon kodlarını en fazla birer kez kullanabilir.

İndirim miktarı ve indirimli toplam fiyat, ödeme sayfasında ödeme tipi seçildikten sonra çıkan “Promosyon Kodu” alanına kodun girilmesi ve onaylanmasından sonra görüntülenecektir.

Etiketler: , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.3232
8.3082
EUR
Euro
9.7160
9.6985
CHF
İsviçre Frangı
9.1105
9.0524
KWD
Kuveyt Dinarı
27.3577
27.0044

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş