Tunç Soyer’in Twitter Hesabından Yapılan Paylaşım İstifa Getirdi

Geçtiğimiz günlerde, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in resmi Twitter hesabından kendisini öven bir paylaşım yapması gündem oldu. Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Soyer, “Kişisel sosyal medya hesabıma mesajları girmekle sorumlu bir personel, kendi hesabından attığını düşünerek bir paylaşımda bulunmuştur. Hatasını fark edip sorumluluğu gereği istifasını vermiştir.” ifadelerini kullandı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, geçtiğimiz günlerde Twitter adresinden bir paylaşımda bulundu. Paylaşımda, “Sadece insanların değil, İzmir’deki bütün canlıların başkanı Tunç Soyer başkanımız.” ifadelerinin kullanılması ise dikkatlerden kaçmadı.  Paylaşımın perde arkası ortaya çıktı ve neticesinde istifa getirdi. Soyer’in danışmanı hesapları karıştırınca ortaya böyle bir durum çıktı.

Tunç Soyer

Tunç Soyer

“SORUMLULUĞU GEREĞİ İSTİFASINI VERMİŞTİR”

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Soyer, “Kişisel sosyal medya hesabıma mesajları girmekle sorumlu bir personel, kendi hesabından attığını düşünerek bir paylaşımda bulunmuştur. Hatasını fark edip sorumluluğu gereği istifasını vermiştir. Tunç Soyer veya İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bir tek sahte hesabı yoktur. Trol ordusu besleyenlerin bunu anlamasını beklemediğimden, açıklamayı kamuoyuna saygım gereği yapıyorum.” dedi.

zmir

  BTP Genel Başkanlığına Haydar Baş'ın Oğlu Getirildi
Etiketler: , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
7.8166
7.8025
EUR
Euro
9.2554
9.2387
CHF
İsviçre Frangı
8.6396
8.5845
KWD
Kuveyt Dinarı
25.7200
25.3878

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş