Türk Spor Kamuoyunda Kavgalı Gece! Herkes Birbirine Girdi

Türk spor kamuoyu geçen akşam en hareketli günlerinden birini yaşadı. Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, canlı yayında yaptığı açıklamalar ile İbrahim Seten başta olmak üzere birçok ismi hedef aldı. Bu gelişmenin ardından Fatih Altaylı ve Ercan Taner arasında yaşananlar da ‘İlginç’ olarak yorumlandı. Tüm detaylar haberimizde…

NTV ekranlarında yayınlanan ”%100 Futbol’ programının yorumcusu Rıdvan Dilmen’in yaptığı açıklamalar spor gündeminde bomba etkisi yarattı. Dilmen, başta İbrahim Seten olmak üzere; Mehmet Arslan, İsmail Er, Rasim Ozan Kütahyalı ve Ersin Düzen gibi isimleri hedef aldı.

Kütahyalı, Arslan, Er ve Seten’i FETÖ’cülükle suçlayan Rıdvan Dilmen, bu kişilerin haklarında suç duyurusunda bulunacağını da belirterek ağır ithamlarda bulundu.

İBRAHİM SETEN ZAMAN GAZETESİ RÖPORTAJINI GÜNDEME GETİRDİ

Kendisini FETÖ’cülükle suçlayan Rıdvan Dilmen’e sosyal medya hesabından cevap veren İbrahim Seten, Rıdvan Dilmen’in Zaman gazetesine verdiği röportajdan bir bölümü paylaştı ve “Her devrin adamı Rıdvan; 2012’de bakın fetö şeytanına nasıl yanlamış? İnsanda biraz utanma olur.. Ama insanda olur..” ifadelerini kullandı.

(İbrahim Seten’in paylaştığı gazete kupürü)

Kupür

İSMAİL ER: CANLI YAYINA BAĞLAMADILAR

Rıdvan Dilmen’in açıklamalarının ardından programa bağlanmak istediğini aktaran fakat bağlanamadığını söyleyen Hürriyet gazetesi muhabirlerinden İsmail Er, telefon konuşmasının videosunu da paylaştı. Öte yandan, 15 Temmuz gecesi köprüde olduğunu ifade eden ve bu anların fotoğrafını yayınlayan Er, “İşine gelmeyenlerin linç kampanyasına bir üzücü haber daha. 4 sene sonra da aynı hesaplar aynı iftirayı atıyor. Değişen bir şey yok kimin ne düzeni var belli.” dedi.

İsmail Er

İsmail Er

Öte yandan, İsmail Er de İbrahim Seten gibi, Rıdvan Dilmen’in Zaman gazetesine vermiş olduğu röportajı sosyal medya hesabından paylaştı ve “Yorumsuz….! 09.09.2012 Gazete: Zaman Rıdvan Dilmen, fetöyü aklamakla kalmıyor, övgüler diziyor.. İftiralar İçin adalet önünde hesap vereceksin!” dedi.

  Mert Çetin Sakatlığı Nedeniyle Milli Takım Kadrosundan Çıkartıldı

MEHMET ARSLAN: BEN KİMSENİN FORMASINI GİYMEDİM İBLİS

Gazeteci Mehmet Arslan da kendisi hakkında açıklamalarda bulunan Rıdvan Dilmen’e cevap verdi. Dilmen’in açıklamalarını iftira olarak değerlendiren Arslan, “Adi bir iftira… Fetöcü… Ben kimsenin formasını giymedim iblis. Bu iftiranın hesabını hukuk önünde vereceksin.” ifadelerini kullandı.

Mehmet Arslan

Mehmet Arslan

FATİH ALTAYLI VE ERCAN TANER BİRBİRLERİNİN NUMARASINI İFŞA ETTİ

Yaşanan gelişmelerin ardından gazeteci Fatih Altaylı, Rıdvan Dilmen’in söylediklerinin yüzde 95’i doğru dedi ve hedefine Ersin Düzen’i koydu. Ersin Düzen’in TRT’den 400 bin lira, TFF’den de 100 bin lira maaş aldığını iddia eden Altaylı, bu açıklamanın ardından kendisini arayan Ercan Taner’in numarasını canlı yayında ekranlara gösterdi.

Altaylı’nın bu hareketinden sonra Ercan Taner’in telefonu mesaj yağmuruna tutulurken, Ercan Taner de Fatih Altaylı’nın telefon numarasını sosyal medya hesabından paylaştı.

ERSİN DÜZEN: EKRANLARDA YÜZÜMÜ GÖREMEZSİNİZ

Altaylı’nın kendisi hakkında yaptığı açıklamanın ardından kendisine canlı yayında yanıt veren Ersin Düzen, bu açıklamanın iftira olduğunu söyledi ve kanıtlarsanız ekranlarda bir daha yüzümü göremezsiniz dedi.

EVREN TURHAN EMRE BOL’A KIZIP YAYINI TERK ETTİ

Bu olaylardan bağımsız olarak spor yorumcusu Evren Turhan ve Emre Bol arasında da bir tartışma yaşandı. Emre Bol’un “Ben senin gibi millet beni sevsin diye övmem. Arda, yarın öbür gün beni arar diye övmem. Ben burada neyse onu söylerim.” şeklindeki ifadesine kızan Evren Turhan, bir daha Emre Bol ile yayına çıkmayacağını belirtti ve stüdyoyu terk etti.

ALİ ECE VE MEHMET DEMİRKOL SOSYAL MEDYA GÜNDEMİNDE

Yaşanan tüm bu gelişmelerin ardından gündeme gelen diğer isimler ise spor yorumcusu Ali Ece ve Mehmet Demirkol oldu. Sosyal medya kullanıcıları, Demirkol ve Ece’yi ismi geçen herkesin dışında tutarak ‘gerçek ve temiz yorumcular’ olarak nitelendirdi.

Etiketler: , , , , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.3232
8.3082
EUR
Euro
9.7160
9.6985
CHF
İsviçre Frangı
9.1105
9.0524
KWD
Kuveyt Dinarı
27.3577
27.0044

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş