Ünlü İsimlerin Anneler Günü Paylaşımı

Koronavirüs salgını nedeniyle birçok insan 10 Mayın Anneler Gününü, annelerinden uzak geçiriyor. Bu nedenle sosyal medyada birçok anneler günü paylaşımı yapıldı. Herkes gibi ünlü isimler de anneler günü için hesaplarından paylaşımlarda bulundu. İşte o paylaşımlardan bazıları…

AJDA PEKKAN

Ajda Pekkan Anneler Günü

Ajda Pekkan Anneler Günü

41 mum yanarmış canınızdan bir can gittiğinde… Her gün biri sönermiş mumların. Kırk gün sonunda hafifler gibi olurmuş insanın içinin acısı. Annem, sevgili yarim 21 yıl önce yakıp gitti o mumları. O tek mum var ya içimde bir yangın hala. Ne hakkını ödeyebilirim ne de karşılıksız sevgini… Benim melek annem nurlar içinde uyu seni çok seviyorum. Annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.

VOLKAN KONAK

Volkan Konak Anneler Günü

Volkan Konak Anneler Günü

Bize nefes o anneler, gününüz kutlu olsun…

PINAR ALTUĞ ATACAN

Pınar Altuğ Anneler Günü

Pınar Altuğ Anneler Günü

Anneler Günü’nde hep bir yanım buruk, annemi özlüyorum çünkü ama dünyanın en güzel kelimesiyle hitap edilme sebebim kucağıma geldiği günden beri de anlamı çok başka.

GANİ MÜJDE

Gani Müjde Anneler Günü

Gani Müjde Anneler Günü

Bir kadına aldığım ilk hediyeydi. Anneler Günü’ydü. Berber çıraklığımdan kazandığım para ancak bir kolonyaya yetmişti. Çok sevinmişti ya da sevinir gibi yapmıştı. Babamdan hediye almaya çok alışkın olmayan Balkan göçmeni annem. Zaten Türkiye’ye gelir gelmez beni doğurmuştu ve ‘bana en büyük hediye sensin’ derdi. Oysa o bana en büyük hediyeymiş. O kolonya kokusu hala burnumda. Anneniz yanınızdaysa sımsıkı sarılın, bırakmayın onu. Kanatları var, uçup gidiyorlar bir zaman…

KEREM ALIŞIK

Kerem Alışık, 6 yıl önce kaybettiği annesi Çolpan İlhan için duygusal bir şiir kaleme aldı. İşte o satırlar: Canım anneciğim; yine sensiz bir Anneler Günü. Kanlıca’dayım, evin rıhtımında. Sen yoksun. Anne kokan çiçekler var etrafımda. Bir görsen, nasıl da kendini çolpan yıldızı zanneden kuşlar uçuşuyor havada. Sen gidince gökyüzünü bana kapattılar anne, çolpan yıldızına ulaşamıyorum. Ellerini özledim anne, senin o ellerin gibisi yoktur, oğlunun yüreğine yüreğine dokunur. Ben hiçbir yere gidemedim, elinin değdiği yerlerde kaldım anne.

  Türkiye'de Acil Çağrı Numaraları 112'de Birleşiyor

DEMET AKALIN

Anacığım özledim… ‘Üf anne’ dediğim her gün için özür dilerim. Pazartesi Allah izin verirse yanındayım gülüm başımızın tacı.

GONCA VUSLATERİ

Annem… Ne olduysa olmuştur anne ile kızı arasında. Her anne bir zaman çocuktu. Seni çocukluğundan öpüyorum sevgili Zûleyha’m. Annem… Suya bırakılan kırmızı kalpsin sen. Kıyısız… Tüm dalgalarına teşekkür ederim.

Etiketler: , , , , , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.3232
8.3082
EUR
Euro
9.7160
9.6985
CHF
İsviçre Frangı
9.1105
9.0524
KWD
Kuveyt Dinarı
27.3577
27.0044

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş