Yeliz Yeşilmen: Sonumun Bergen Gibi Olmasını İstemiyorum

Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan şarkıcı Yeliz Yeşilemen, “Çok büyük fedakarlıklar yaptım, sonumun Bergen gibi olmasını da istemiyorum.” ifadelerini kullandı.

Instagram hesabından gözyaşları içinde paylaşım yapan şarkıcı Yeliz Yeşilmen, başına her kötü olay geldiğinde cazgırlık yaparak kendini ortalara atmadığını söyledi ve “En yakınlarım, yanımda çalışanlar, bütün ailem bilir; hatta nasıl bir sabır bu derler. Çok eski kadınları düşünün, her şeye rağmen sabredip susan kadınlardanım ama ağzımı bir açtım mı, terbiyemi bozmayarak öyle şeyler kanıtlarım ki sizin de ağzınız açık kalır.” dedi.

“ŞU AN KİMSEYE BİR ŞEY AÇIKLAMAYACAĞIM”

Ağladığını ve gözlerinin şiştiğini vurgulayan Yeşilmen, “Sonra kızım geldi makyaj yaptı, yapmak zorunda olduğum reklamlarım var, ekmek param, ben para kazanmak zorundayım. Mecburum buna. Şu an kimseye bir şey açıklamayacağım, ok yaydan çıkmıştı, durduruldu. Açıklamıyorum, açıklamayacağım; ben de zamanı geldiğinde dökerim. Kimle ilgili olduğunu, neyle olduğunu da söylemeyeceğim. Bu konuyu kapatıyorum, kapatmak zorundayım çünkü ev halkının hepsi üzüldü. Her zaman güçlü olmak zorundayız. Biz Türk kadını var ya dünyada bir numarayız.” ifadelerini kullandı.

Yeliz Yeşilmen

Yeliz Yeşilmen

“SONUMUN BERGEN GİBİ OLMASINI İSTEMİORUM”

Her şeye şükreden biri olduğunu aktaran şarkıcı, “Hiçbir zaman, hiç kimsenin beni mutsuz etmesine izin vermeyeceğim, aldığım aile terbiyesi, dini inançlarım, yüreğim sayesinde yaşıyorum. Çok güzel mesajlar yollamışsınız. Yakınımdakiler biliyor ne olduğunu, belki bir gün siz de öğrenirsiniz.O gün bugün değil. Bakalım zaman ne getirecek, bilmiyorum. Sadece son sözüm; iyi niyetimin daha fazla kullanılmasını artık istemiyorum. Çok büyük fedakarlıklar yaptım, her konuda da yapıyorum ama sonumun Bergen gibi olmasını da istemiyorum.” dedi.

Yeşilmen’in bu açıklamaları ardından sosyal medya kullanıcı konuyla ilgili olarak yorumlarda bulundu. Bazı kullanıcılar, “Eşinden şiddet mi görüyor?” diye düşündü.

Ali Uğur Akbaş Yeliz Yeşilmen

Ali Uğur Akbaş / Yeliz Yeşilmen

Etiketler: , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
8.1357
8.1211
EUR
Euro
9.6147
9.5974
CHF
İsviçre Frangı
8.9788
8.9216
KWD
Kuveyt Dinarı
26.7641
26.4184

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş