Zafer Algöz’den Ozan Güven Açıklaması: Hepimiz Üzüldük

Oyuncu Zafer Algöz, Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı öne sürülen Ozan Güven ile ilgili olarak açıklamada bulundu. Algöz, yaşanan olaydan dolayı üzüldüklerini dile getirdi ve “Elbette tasvip edilecek bir şey değil. Ama kalkıp da şunu demedik: Arkadaşımızın yanındayız.” ifadelerini kullandı.

Ozan Güven’in yakın arkadaşlarından olan oyuncu Zafer Algöz, Ertem Şener’in YouTube kanalında yayınladığı ‘Sorgu Odası’ adlı programa katıldı. Algöz programdan Deniz Bulutsuz ile ilgili açıklamalarda bulundu.

“KİM BÖYLE BİR ŞEYDEN MUTLU OLABİLİR?”

İddialar ile ilgili konuşan Algöz, “Elbette tasvip edilecek bir şey değil. Kadına, çocuğa, hayvana şiddet uygulayana lanet olsun. Ama yaşananları biz bilmiyoruz ki. Ne oldu da iş o noktaya geldi? Ozan’ı protesto ediyor senaristler. Bakıyorum; çoğunluğu kadına şiddeti körükleyen senaryoları yazan adamlar. Ayıp değil mi? Şimdi burada bir tavır gösteriyorsun. O zaman kalk ‘Ben bu senaryoyu yazmam, burada kadına şiddet var’ de. Şu anda Ozan da, o hanımefendi de eminim çok pişmandır. Kim böyle bir şeyden mutlu olabilir? Ya da kim görüp de ‘Ben arkadaşımın arkasındayım’ diyebilir? Kimse kimseye şiddet uygulayamaz. O noktada devlet otoritesi devreye girer.” ifadelerini kullandı.

Zafer Algöz

Zafer Algöz

“ŞU AN İŞ YARGI AŞAMASINDA”

Algöz, ‘Can Yılmaz ve Cem Yılmaz tepki gösterdiler mi?’ şeklindeki soruya da yanıt verdi. Başarılı oyuncu, “Niye böyle bir olay oldu diye hepimiz üzüldük. Kalkıp da şunu demedik: ‘Arkadaşımızın yanındayız’. Böyle bir şey yok. Şu an iş yargı aşamasında. Yarın öbür gün barışıp davadan da vazgeçebilirler.” dedi.

Etiketler: , , ,

İlgili haber

0 Yorumlar

Reklam Alanı

Güncel Döviz Kurları

Satış
Alış
USD
ABD Doları
7.8903
7.8761
EUR
Euro
9.3041
9.2874
CHF
İsviçre Frangı
8.7024
8.6469
KWD
Kuveyt Dinarı
25.9386
25.6036

Bizi Takip Et!

GOOGLE PLUS

PİNTEREST

FLİCKR

İNSTAGRAM

Reklam Alanı

Hemen Paylaş